EcoSport

Opis modelu


EcoSport pewność prowadzenia ma w swoim DNA

 Usiądź za kierownicą i ciesz się bogactwem zaawansowanych układów wspomagających kierowcę. Inteligentny napęd na wszystkie koła zapewnia wyjątkową kontrolę w zmieniających się warunkach. Układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach zapobiega cofnięciu się pojazdu. Natomiast światła LED do jazdy dziennej zapewniają doskonałą widoczność – bez kompromisów w kwestii stylu. 

*Napęd na wszystkie koła dostępny od maja 2018 r.

Osiągi i wydajność bez żadnych kompromisów

Wielokrotnie nagradzany 1-litrowy silnik benzynowy EcoBoost to najlepszy dowód olbrzymich kompetencji inżynierów firmy Ford i naszych nieustannych prac nad rozwojem technologii.
Zaprojektowany z myślą o idealnej równowadze mocy, osiągów oraz minimalnej emisji zanieczyszczeń. EcoBoost to silnik przyszłości, dostępny już teraz.
Poznaj wszystkie innowacyjne jednostki napędowe Forda EcoBoost.

 

Praktyczne oraz inteligentne technologie

Najlepsze technologie to takie, które zmieniają Twój świat na lepszy, rozwiązują problemy i dostarczają samych korzyści.
Właśnie tak jest w nowym Fordzie EcoSport.
Odkryj technologie, dzięki którym podróż upłynie relaksująco i przyjemnie, a życie stanie się zdecydowanie łatwiejsze - od inteligentnego napędu na wszystkie koła, systemu ułatwiającego ruszanie na wzniesieniach, przez technologię obsługi głosowej Ford SYNC 3 i system audio B&O PLAY po podgrzewane fotele i kierownicę.

 

Poczuj się bezpieczniej

Ford EcoSport dysponuje systemami bezpieczeństwa zaprojektowanymi, aby chronić Ciebie, samochód oraz innych użytkowników drogi. W Fordzie EcoSport bezpieczeństwo jest na pierwszym miejscu.

 

Idealne połączenie przestrzeni i możliwości

Nowy Ford EcoSport oddaje w Twoje ręce funkcjonalną i inteligentnie zaprojektowaną przestrzeń, wypełnioną mnóstwem praktycznych rozwiązań.