Regulamin

Firma GBG „Gołębiewski” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. szanuje prywatność każdej osoby, która odwiedza jej strony internetowe. Jakiekolwiek informacje zebrane na temat Państwa będą użyte w pierwszym rzędzie do poprawy naszej obsługi względem Państwa. Powyższe cele realizujemy poprzez odpowiednie wykorzystanie informacji.

Podane informacje nie będą ujawniane żadnym innym podmiotom z wyjątkiem firmy GBG „Gołębiewski” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. Będzie się to odbywać zgodnie z odpowiednimi przepisami prawa, dotyczącymi ochrony danych. Macie Państwo prawo do wglądu do swoich danych, prawo do ich poprawiania oraz prawo zgłoszenia nam sprzeciwu wobec używania informacji o Państwu. Dołożymy wszelkich możliwych starań, aby spełnić Państwa życzenia. Prosimy jednak pamiętać, że pewne przepisy prawne, w szczególności regulujące kwestie bezpieczeństwa lub finansów (np. w działalności Ford Credit) mogą wykluczać niektóre działania.

Wszystkie dane osobowe gromadzone, przechowywane są i przetwarzane przez GBG „Gołębiewski” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa, spełniających wymagania polskiego prawa.

Zwracamy Państwa uwagę, iż korzystanie z tej strony internetowej oznacza Państwa akceptację naszej polityki ochrony danych osobowych oraz regulaminu.

Akceptując powyższy regulamin, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w wypełnionym kwestionariuszu do celów marketingowych przez GBG „Gołębiewski” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883). i zgodnie z Ustawą z dnia 26.08.2002 r.( Dz.U. nr 144, poz.1204) o Świadczeniu usług drogą elektroniczną).