Mustang Mach-E w salonach Gołębiewski

Już niedługo nowy, w pełni elektryczny SUV Forda Mustang Mach-E pojawi się w salonach Gołębiewski.

Przewidywana dostępność: kwiecień/maj. 

Skontaktuj się z namiDowiedz się więcej o Mustang Mach-E

Sprawdź katalog Mustang Mach-E


Dlaczego warto wybrać Mustang Mach-E?

Mustang od zawsze był symbolem wolności, postępu, sportowych emocji i odrobiny buntu. Nowy Mustang Mach-E jest zrodzony z tych samych ideałów. To one zainspirowały jego twórców i pozwoliły na stworzenie nowej ikony naszej marki. To pierwszy całkowicie elektryczny model Forda zbudowany na nowej platformie BEV. Symbol początku nowej ery samochodów elektrycznych. 

 

Co daje nam prawo do używania marki Mustang w kontekście elektrycznego SUV-a? Mustang to moc, emocje i przede wszystkim wolność. To najlepsze sportowe coupe na świecie! Ta marka jest niesamowicie cenna, dla każdego znaczy coś innego, od lat trzyma wysokie standardy. 

  • Mustang Mach-E
  • Od początku wiedzieliśmy, że nasz pierwszy samochód elektryczny nie może być kolejnym elektrycznym autem na rynku. Musi powodować przyspieszone bicie serca. Dlatego stworzyliśmy najbardziej oryginalne auto z napędem elektrycznym.

    Elektryczny Ford Mustang Mach-E to coś więcej niż nowoczesna technologia. To technologia połączona z ikoną motoryzacji. Jest mocny, szybki, budzi emocje, a dzięki zasięgowi nawet do 610 km daje nam wolność, którą powinien dawać taki samochód. Stworzyliśmy coś, co jest najnowocześniejsze, ekscytujące i magiczne. Auto, które stanie się ikoną!

O jego sportowym charakterze decydują szybko reagujące silniki elektryczne. które generują 351 KM i 580 Nm momentu obrotowego oraz przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 5,1 sekundy. Może przejechać nawet do 610 kilometrów na jednym ładowaniu!

Zespoły inżynierów Forda pracowały na całym świecie. Stworzyły samochód perfekcyjny. Co więcej, dostosowały go do wymagań i oczekiwań europejskiego kierowcy. Zmieniono działanie zawieszenia, układu kierowniczego, układu napędowego, a nawet działanie systemów wspomagających kierowcę! Nawet opony zostały dobrane tak, aby zapewnić kompromis przyczepności i komfortu jazdy na różnych nawierzchniach i w różnorodnych warunkach pogodowych w Europie.


Chciałbyś dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować...Zasady i warunki Polityka prywatności Kariera