Dlaczego warto kupić samochód Ford Kuga?

23.11.2020
Obecnie samochody typu SUV cieszą się coraz większą popularnością, przyciągając Klientów komfortem jazdy, poczuciem bezpieczeństwa i wszechstronnością. Ten wzrost zainteresowania sprawił, że każdy znaczący producent samochodowy posiada w swojej ofercie taki model pojazdu.


Flagowym SUV-em marki Ford jest elegancki, przestronny, całkowicie nowy, zelektryfikowany Ford Kuga. To pierwszy SUV Forda dostępny z systemem miękkiej hybrydy, systemem hybrydowym Plug-In i z pełnym hybrydowym zespołem napędowym. Poza napędami hybrydowymi, pod maską Forda Kuga znajdują się też inne jednostki napędowe jak nowoczesny silnik wysokoprężny EcoBlue czy silnik benzynowy EcoBoost.

Poznaj powody, dla których warto zdecydować się na zakup tego wyjątkowego SUV-a!

 • Ford Kuga
 • Wpada w oko!


  Ford Kuga zdecydowanie wyróżnia się w segmencie SUV-ów. Masywna i świeża stylistyka idealnie pasuje do tego modelu i nadaje mu unikalnego charakteru. Co więcej, model ten można łatwo dopasować do własnych upodobań. Fani sportowej linii z pewnością zainteresują się wersją ST-Line, która ma więcej charakteru i zadziorności. Ci, którzy cenią sobie klasykę z pewnością docenią wygląd wariantu Titanium, pełnego chromowanych dodatków.


 • Ford Kuga
 • Przemyślane rozwiązania


  Ford wie, że nic nie powinno rozpraszać uwagi kierowcy. Prosta i atrakcyjna deska rozdzielcza jest przemyślana pod kątem ergonomii obsługi. Umiejscowiony wysoko ekran systemu multimedialnego ulokowano w wygodnej odległości od ręki kierowcy. Poza tym, na konsoli centralnej znajdziemy panel klimatyzacji oraz przełączniki od najważniejszych funkcji. Wszystkim tym można cieszyć się siedząc w idealnie wyprofilowanych fotelach o szerokim zakresie regulacji.


 • Ford Kuga
 • Siedzenia, które dostosowują się do Twoich potrzeb


  Osoby wybierające SUV-y oczekują od samochodu przestronnego wnętrza. Ford Kuga spełnia te oczekiwania – 5 osób może tutaj podróżować w bardzo komfortowych warunkach. Siedzenia tylne wyposażono w zupełnie nową funkcję przesuwania pozwalającą pasażerom z tyłu uzyskać więcej miejsca na nogi lub w razie potrzeby zwiększyć pojemność bagażnika, który pomieści nawet duże wakacyjne bagaże.


 • Ford Kuga
 • Silniki z najwyższej półki


  Ford Kuga, jak na nowego SUV-a przystało, oferowany jest z gamą nowoczesnych jednostek napędowych. Na szczególną uwagę zasługują zarówno warianty benzynowe, jak i wysokoprężne. Te pierwsze oferują świetną dynamikę i wysoką kulturę pracy. Diesle natomiast wyposażone są w system miękkiej hybrydy, który obniża zużycie paliwa i jednocześnie zwiększa skuteczność pracy systemu start-stop.


 • Ford Kuga
 • Technologie w służbie kierowcy


  Na pokładzie SUV-a Forda znajdziemy także cały przekrój „elektronicznych stróży”, wspierających kierowcę na każdym kroku. W ramach pakietu Driver Assistance dostajemy miedzy innymi system Pre-Collision Assist, który pozwala uniknąć lub zmniejszyć skutki zderzenia. Nie zabrakło tutaj także czujników monitorujących tak zwaną „martwą strefę”, adaptacyjnego tempomatu i asystenta parkowania równoległego i prostopadłego. Ciekawostką jest „Door Edge Protector”, czyli małe plastikowe nakładki, które wysuwają się po otwarciu drzwi, zabezpieczając ich rant przed obiciem.


 • Ford Kuga
 • Oferta pełna korzyści


  Nowy Ford Kuga dopiero zadebiutował na rynku, ale nabywcy mogą już skorzystać z atrakcyjnej oferty finansowej. Producent przygotował szereg pakietów korzyści, których łączna suma może sięgać nawet 25 000 zł. Wchodzi w to rabat 14 150 zł, a także gratisowe wyposażenie obejmujące pakiety Winter (o wartości 2850 zł) i Drive Assistance (o wartości 5600 zł). Dodatkowo nowa Kuga jest objęta ochroną gwarancyjną Ford Protect do 5 lat lub do przebiegu 100 tys. km (wartość 2500 zł).


Napisz do nasUmów się na jazdę próbną

Aktualności i wydarzenia

Promocje

 • Promocja kończy się: 31.05.2022

  SERWIS

  Opony na sezon lato 2022 wraz z montażem

  Opony na sezon lato 2022 wraz z montażem
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma Hybrid

  Ford Puma Hybrid
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  FORD KUGA HYBRID

  FORD KUGA HYBRID
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  NOWE SAMOCHODY

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat

  SUV-y Forda w ofercie korzystnych rat
 • Promocja kończy się: 30.06.2022

  SERWIS

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO

  Akcja Klimatyzacja Dezynfekcja PRO
 • Promocja kończy się: 15.04.2023

  SERWIS

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat

  Rekomendowane ceny przeglądów okresowych dla pojazdów do 4 lat
 • Pokaż najnowsze promocje Gołębiewski
Pokaż najnowsze promocje Gołębiewski

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od GołębiewskiOpinie